Sultangazi Huzurevi’ne Bayram Ziyareti Düzenlendi.

               

      Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sn. Dr. Hakki ÖZTÜRK ve İl Müdürümüz Sn. Selim ÇELENK Bayram ziyareti kapsamında Sultangazi Huzurevi’ni ziyaret etti.

         
        İl Müdürümüz Sn. Selim ÇELENK, yapmış olduğu konuşmasında ‘Müsteşarımız Sn. Dr. Hakkı ÖZTÜRK, bugün buraya Sn. Bakanımız Fatma Betül SAYAN KAYA adına Kurban bayramınızı kutlamaya geldi ve Sn. Bakanımızın selamlarını getirdi. Biz biliyoruz ki sizler Sultangazi Huzurevinde ‘huzur’ içindesiniz, gözlerinizin içindeki heyecanı görüyorum, mutluluğu görüyorum ve bunu gördükçe bir o kadar daha mutlu oluyorum. Sizler de aynı heyecanı bizim gözlerimizde görüyorsunuz. Bu sizin içinizdeki heyecandandır. Sizlerin duası oldukça bu memlekette bu ülkede Allah’ın izniyle nice nice başarılara hep beraber imza atmaya devam edeceğiz. Siz görevini yaptınız bugün burada dinleniyorsunuz, bize emanet bıraktığınız bu makamlarda mevkilerde biz de koşacağız, yorulmayacağız ve bizden sonrakilere bayrağı teslim edeceğiz inşallah dualarınızla. Hepinizin ellerinden öpüyorum, kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum’ dedi. Müsteşarımız Sn. Dr. Hakkı ÖZTÜRK de yapmış olduğu konuşmasında ‘Çok muhterem büyüklerim sizleri Bakanlığımız adına saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum ellerinizden öpüyorum bugün burada sizlerle bayramlaşmak kısmet oldu. Bu mutluluğumu sizlerle gönülden paylaşmak istiyorum. Bayram ziyaretleriyle sevinçleri mutlulukları paylaşacağız. İnşallah hep beraber bu paylaşımlar ile birlikte bayram sevincimiz kat kat artacak. Bakanlığımızın Müsteşar yardımcısı olarak hem Bakanım adına hem de şahsım adına sizlerin bayramlarınızı tebrik ediyorum. Sevgilerimizi, saygılarımızı ve Bakanlığımız adına muhabbetlerimizi arz ediyoruz. Çalışan arkadaşlarımıza ve yönetici kardeşimize burada gösterdikleri özveri için teşekkür ediyorum başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum. Yüce Allah inşallah sağlıkla huzurla sıhhatle daha nice bayramlara erişmeyi nasip etsin. Hepinize çok teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum’ dedi.
 

            İl Müdürümüz Sn. Selim ÇELENK ve Müsteşar Yardımcımız Dr. Hakkı ÖZTÜRK huzurevi sakinlerimizle tek tek bayramlaştı ve çeşitli hediyeler dağıtarak huzurevi sakinlerimizin bu anlamlı gününü tebrik etti.
 

           Huzurevi sakinlerimizden Turan EROL yapmış olduğu ebru tabloyu, Şiho TAYFUN şiir kitabını, Mehmet BASATOĞRUL el işi aynalarını, Selma SARP adlı yaşlı ise el işi örtüyü Sn. Müsteşarımıza takdim ettiler.
 

           Bayramlaşmanın ardından huzurevi yaşlıları tarafından müzik dinletisi yapıldı, şarkılar söylendi, şiirler okundu ve Bocce takımı oyuncuları çalışmalarını sergiledi. Müsteşar Yardımcımız Dr. Hakkı ÖZTÜRK ve İl Müdürümüz Sn. Selim ÇELENK ‘e yaşlılarımız  ziyaret münasebetiyle duymuş oldukları mutluluğu dile getirerek teşekkürlerini sundular.