MÜSİAD temsilcilerinden İl Müdürlüğümüze ziyaret

            MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş Başkanlığında, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Selim Çelenk’e ziyaret gerçekleştirildi.

          MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş Başkanlığında, Kurumsal İlişkiler Komisyonu, Komisyon Başkan Yardımcıları Vahit Kaya, Mutlu Bozkurt, Mehmet Cebeci, Komisyon Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Yılmaz, Sinan Ceco, Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Niyazi Gür ve MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun’un katılımlarıyla gerçekleşen ziyarette, MÜSİAD ve  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz arasında yapılabilecek işbirlikleri ve ortak projeler üzerinde görüşülerek MÜSİAD'ın yeni dönem çalışmaları hakkında İl Müdürümüze bilgi verildi.

          ASPB İl Müdürümüz Selim Çelenk; Müdürlük olarak toplumun mağdur kesimlerine sahip çıktıklarını, toplumsal huzurun sağlanması ve sosyal devlet anlayışıyla İstanbul sınırları içerisinde ihtiyaç sahibi, , engelli, çocuk ve yaşlı vatandaşlara sahip çıktıklarını belirtti.  Ailenin korunması ve devamlılığının sağlanması için her türlü proje ve çalışmaları yaptıklarını ifade eden İl Müdürümüz Çelenk, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün faaliyet alanına giren her konuda işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını dile  getirdi.

Ziyaret, MÜSİAD temsilcileriyle toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.