Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimize, Şehit Polis Kemal Tosun İ.H.O.O. ve Yakacık Hatice Abbas Halim Çocuk Evleri Sitesindeki Çocuklarımıza Bayram Ziyareti Düzenlendi.

İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN ve eşi Şeyma ŞAHİN, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcıları Hülya YAVUZ, Mustafa Nuri NURUCAN, Maltepe Kaymakamı Meftun DALLI ve Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Salih ŞAHBEY; bayram ziyareti kapsamında Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
 
Ziyarette, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim ÇELENK, Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdür Yardımcıları Şemseddin YALÇIN ve Nail NOĞAY da kendilerine eşlik etti.
 
İl Müdürümüz Selim ÇELENK, Vali Vasip ŞAHİN ve beraberindekilere huzurevimize ilişkin genel bilgi verdi ve huzurevi sakinlerimiz ile tek tek bayramlaşıp hediye ve karanfil takdim etti.
 
 Bayram gününde huzurevi sakinlerimizle beraber olmaktan, hayır dualarını almaktan çok memnun olduklarını ifade eden Vali Vasip ŞAHİN, “Huzurlu bir ömür geçirebilmeniz için devlet olarak her zaman yanınızdayız. Sizin mutluluğunuz için gereken ne ise yapılmaktadır. Eksik kalan bir durum olursa her zaman bize bildirebilirsiniz. Bayramın coşkusunu sizin sevgi dolu bakışlarınızla bereketlendirdik.” dedi.
 
Ziyaretin ardından Vali Vasip ŞAHİN, eşi Şeyma ŞAHİN, Kartal Kaymakamı Cemil AKSAK, Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser USTAOĞLU ve İl Müdürü Selim ÇELENK ile birlikte Şehit Polis Kemal TOSUN İ.H.O.O. ve Yakacık Hatice Abbas Halim Çocuk Evleri Sitesindeki çocuklarla birlikte bayramlaşarak öğle yemeğinin ardından hediyelerini takdim etti.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Selim ÇELENK’in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüzden Prof. Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer Gökay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine Anlamlı Ziyaret!