Koruma altındaki çocuklarımız için rehabilitasyon sürecinde, spor ve kültürel aktiviteler çok önemli.

 

              İl Müdürümüz Sn Selim Çelenk, Türkiye ve dünyada ilk kez uygulanan GSStore Çocuk Tribünü projesi nedeniyle Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü'ye plaket takdim etti.

              Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen ziyarette konuşan  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Selim Çelenk, "Koruma altındaki çocuklarımız için rehabilitasyon sürecinde, spor ve kültürel aktiviteler çok önemli. Futbol da bunların en önemlilerinden. Çeşitli kulüplerimizle görüşmeler yaptık ama Galatasaray'ın çocuklarımız için ayırdığı özel bir yer var. Bu nedenle Galatasaray camiasına ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Umuyorum ki bütün spor kulüplerimiz bundan sonraki süreçte stadyumlarında ayrı bir yer oluşturur" ifadelerini kullandı.

              Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü ise Kulüpler Birliği Vakfı'nın yaptığı görüşmelerde diğer kulüplerle de stadyumlarında özel bir tribün yapması konusunda mutabakata vardığını müjdeledi ve şunları söyledi: "GSStore Çocuk Tribünü projesi bizi çok keyiflendiriyor. Bir seneyi geçti, 1200 kişilik tribünümüzün neredeyse tamamı dolu durumda. Sosyal sorumluluk anlamında katkı sağlamak isteyen Galatasaraylılar da buradaki koltukların bir kısmını böyle bir proje için sunmaya devam ettiler. Bu sayede; çocuklarımızın sporun içinde olmaları, ileride sağlıklı, ahlaklı bireyler olmasına katkı sağlayacak. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek. Başkanımız Dursun Özbek'e teşekkür ediyorum. Çünkü o tribünde çocuklarımızı gördüğümüz anda büyük keyif alıyoruz." dedi