İl Müdürümüz Selim ÇELENK'in Kadir Gecesi Mesajı

Başı rahmet ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayı’nın sonuna yaklaşırken Yüce Allah’ın (C.C) katında ayların en hayırlısı olan Ramazan-ı Şerif ayına veda etmenin hüznünü, bin aydan daha hayırlı Kadir gecesine ve Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Kadir Gecesi, Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı, Mü’minlerin ve bütün insanlığın kadrini yücelten en faziletli bir gecedir.

Bu gece inzal olmaya başlayan Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim, insanlığın ufkunda bir güneş gibi doğmuş, nuru ile karanlıklar içerisinde yönünü kaybetmiş olan insanlığa ışık tutmuş, eşsiz ilke ve mesajları ile hüzünlü ve bîtap gönüller için neşe kaynağı olmuş ve O’na inananlar, O’nun rahmeti ve şifası ile huzur bulmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kadir Gecesinin ülkemizin birlik ve beraberliğine Milletimizin huzur ve mutluluğuna vesile olmasını Yüce Allah (C.C)’tan niyaz eder, tüm İslam âleminin ve Milletimizin, özellikle ilgilenmekle ve bakmakla iftihar ettiğimiz çocuk, genç, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazi, kadın, erkek bütün aile bireylerimizin Kadir Gecesini tebrik ederim.
 
 
                                                                                                                                  Selim ÇELENK
                                                                                                                                      İl Müdürü

Sonraki Sayfa: Sultangazi Huzurevi Babalar Günü Ziyareti

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Selim ÇELENK’in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı