İl Müdürümüz Selim ÇELENK'in "Babalar Günü" Kutlama Mesajı

Hiçbir karşılık beklemeden ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcamaktadırlar.

Babalarımız nasıl bizleri koruyup bu günlere getirdi iseler zamanı geldiğinde yaşları ilerlediğinde bizler de üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeliyiz. Unutmamalıyız ki bizler babalarımıza ve büyüklerimize nasıl davranır isek evlatlarımız da bize öyle davranır. Peygamber Efendimiz "Babalarınıza iyilik edin ki, oğullarınız da size iyilik etsin.” buyurmaktadır. Babalarımızı bir gün değil her gün hatırlamalı ve iyi günlerinde olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanlarında olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin babaları başta olmak üzere çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babalarımızın ve huzurevlerimizde ikinci baharlarını yaşattığımız büyüklerimizin bu anlamlı gününü en kalbi duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.


 
                                                                                                                               Selim ÇELENK
                                                                                                                                  İl Müdürü

Sonraki Sayfa: ''Şehitlerimizin manevi emanetlerinin ifadesi olan tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ülküsüne sıkı sıkıya sahip çıkıyoruz"

Önceki Sayfa : Sultangazi Huzurevi Babalar Günü Ziyareti