ASDEP Uzman Personel Adayları Mülakat Süreci Tamamlandı

           Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca; 09.08.2017 – 25.08.2017 tarihleri arasında yapılmış olan ASDEP Uzman personel alımı sözlü mülakatları tamamlandı.
 
          700’den fazla adayın katılım sağladığı mülakatlar: Aile Sosyal Politikalar Müsteşar Yardımcısı Mehmet Karabay, Aile ve Toplum Hizmetleri Daire Başkanı Ali Rıza Daldal, Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürü Selim Çelenk ve İl Müdür Yardımcıları Abdullah Atmaca ve Yunus Efendioğlu tarafından gerçekleştirildi.          
             
          Mülakatlar sonucunda seçilecek olan ASDEP Uzmanları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, sosyal yardım ve sosyal hizmetler başta olmak üzere kamunun imkânları ve hizmetleri konusunda desteğe ihtiyacı olan kişi ve ailelere ulaşacak. Uzman personeller, ihtiyaç sahibi ailelerin psikososyal ve ekonomik durumlarını inceleyerek, onların ihtiyaç duydukları hizmetlerden yararlandırılmalarına yönelik, rehberlik ve yönlendirme yapacak. ASDEP Uzman personelleri vatandaşlarımız ile kamu hizmetlerinin daha hızlı buluşturulması için önemli görev üstlenecek.        
               
          Adayların değerlendirmelerinin ve mülakatlarının yapıldığı günün sonunda Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğü Merkez Binası önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

Aile Sosyal Politikalar müsteşar yardımcısı Mehmet Karabay(ortada), Aile ve Toplum Hizmetleri Daire Başkanı Ali Rıza Daldal (sol başta), Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürü Selim Çelenk (soldan ikinci) ve İl Müdür Yardımcıları Abdullah Atmaca(en sağda) ve Yunus Efelioğlu(sağdan ikinci)