ASDEP Görevlisi Sözlü Sınav İlan Duyurusu (Anadolu Yakası)

          ASDEP görevlisi alımı sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, daha önce İl Müdürlüğümüzün internet sitesinde yayımlanmıştır.

İstanbul İl Müdürlüğü Komisyonu için Avrupa ve Anadolu Yakası olarak iki komisyon kurulacak olup, Anadolu Yakasında mülakata girecek olan Adaylar aşağıda belirtilen tarihlerde sözlü sınava alınacaktır.

          Anadolu Yakası için sözlü sınava girecek olan adayların listesi gün, saat ayrımı yapılarak yayımlanmıştır. Herhangi bir karışıklığa neden olunmaması amacıyla adayların belirtilen gün ve saat dilimlerinde sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. (liste için tıklayın)

          Anadolu Yakası sözlü sınavı 22.08.2017 (Salı) tarihinde başlayıp, 25.08.2017 (Cuma) tarihinde sona erecektir. Söz konusu mülakat, 09:00/18:00 saatleri arasında İl Müdürlüğümüze bağlı Maltepe Ek Hizmet Merkezinde ( E5Karayolu Mevki 70 Evler Köprüsü Huzurevi Durağı Zümrütevler / Maltepe) yapılacaktır.Sözlü sınava katılacak adaylar için “Sınav Giriş Belgesi” düzenlenmeyecek olup, adaylar sınav günü binanın girişinde kimlik belgeleri kontrol edilerek alınacakları, bu nedenle kimlikleri (Nüfus Cüzdanı, ehliyet, pasaport belgelerinden herhangi biri)  ile birlikte söz konusu adres, tarih ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir.Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesi, aksi takdirde herhangi bir mazeret kabul edilmeyecek, ayrıca bir sözlü sınav hakkı verilmeyecektir.

          İlgililere önemle duyurulur.